Категорії спостереження

Перейти до навігації Перейти до пошуку

На цій сторінці перелічені категорії відстеження, які заповнюються автоматично програмним забезпеченням MediaWiki. Їх можна перейменувати, змінивши відповідні системні повідомлення в просторі назв MediaWiki.

Категорія відстеження Ім'я повідомлення Критерій включення в категорію
Сторінки, що посилаються на неіснуючі файлиbroken-file-categoryСторінка містить некоректне файлове посилання (посилання на неіснуючий файл).
Сторінки, що містять шаблон із кількома значеннями одного й того ж параметраduplicate-args-categoryТут перелічено сторінки, що містять дублікатне визначення аргументу при включенні шаблону, приміром, {{foo|bar=1|bar=2}} або {{foo|bar|1=baz}}.
Сторінки, де перевищено глибину розгортанняexpansion-depth-exceeded-categoryНа сторінці перевищено максимально допустима глибину розкриття.
Сторінки з дуже великою кількістю викликів ресурсомістких функційexpensive-parserfunction-categoryНа сторінці також використовується занадто багато ресурсомістких функцій (таких, як #ifexist). Детальніше - на сторінці Manual:$wgExpensiveParserFunctionLimit.
Приховані категоріїhidden-category-categoryЦя категорія містить мітку __HIDDENCAT__ у вмісті сторінки, що типово запобігає її відображенню на сторінках в розділі категорій.
Індексовані сторінкиindex-categoryНа сторінці є «чарівне слово» __INDEX__ (і сторінка знаходиться в просторі назв, де дозволений цей прапор), тому вона індексується пошуковими роботами в тих випадках, коли цього зазвичай не відбувається.
Сторінки, на яких перевищено лічильник вузлівnode-count-exceeded-categoryНа сторінці перевищено максимально допустиме число вузлів.
Неіндексовані сторінкиnoindex-categoryСторінка не індексується пошуковими роботами, тому що на ній є «чарівне слово» __NOINDEX__, і вона знаходиться в просторі імен, де дозволений цей прапор).
Сторінки з нечисловими аргументами formatnumnonnumeric-formatnumЦя сторінка містить нечисловий аргумент парсерної функції formatnum.
Сторінки, які містять пропущені аргументи шаблонівpost-expand-template-argument-categoryСторінка стане більшою за $wgMaxArticleSize після розкриття аргументу шаблону (щось у потрійних фігурних дужках, наприклад, {{{Foo}}}).
Сторінки з перевищеним розміром включених шаблонівpost-expand-template-inclusion-categoryРозмір сторінки стане більший за $wgMaxArticleSize після показу всіх шаблонів, тому деякі з них не були показані повністю.
Сторінки, де ігноруються відображувані назвиrestricted-displaytitle-ignoredНа цій сторінці ігнорується {{DISPLAYTITLE}} бо він не відповідає власне назві сторінки.
Сторінки, що використовують = як шаблонtemplate-equals-categoryЦя сторінка містить {{=}}, але в поточній вікі це не перетворюється на =. Таке застосування не рекомендоване; майбутні версії MediaWiki імплементуватимуть {{=}} як функцію парсера.
Сторінки з петлями шаблонівtemplate-loop-categoryЦя сторінка містить петлю шаблонів, тобто шаблон, який рекурсивно викликає сам себе.
Сторінки з помилками скриптівscribunto-common-error-categoryСталася помилка при обробці модулів, включених на сторінці.
Модулі Scribunto з помилкамиscribunto-module-with-errors-categoryУ модулі є помилка.
Сторінки, які містять помилки підсвічення синтаксисуsyntaxhighlight-error-categoryСталася помилка при спробі підсвічення коду на сторінці.
Сторінки, які використовують застарілі атрибути «enclose»syntaxhighlight-enclose-categoryПідсвічування синтаксису на сторінці використовує застарілий синтаксис «enclose».
Сторінки, які використовують застарілі теги «source»syntaxhighlight-source-categoryПідсвічування синтаксису на сторінці використовує застарілі теги «source».