Головна сторінка

Матеріал з Каталог франшиз

Ласкаво просимо на сайт Каталог франшиз!

Працюючи у галузі франчайзингу вже двадцятий рік, ми спостерігали достатньо доказів того, що без єдиного джерела інформації підприємцям жити важко.

Каталог франшиз є відправним пунктом для подальшого розвитку економіки, визначених франчайзерів та їх франчайзі.

Андрій Кривонос, голова директорату Асоціації франчайзингу впевнений, що офіційний Каталог франшиз має стати синонімом чистоти торговельних марок на ринку

Це важливий крок до самоорганізації у сфері франчайзингу та виведення на перший план якості мереж як важливої складової розвитку.

Каталог франшиз, який формує Асоціація, допомагає франчайзі вибрати справи до душі, а для франчайзерів — місце просування свого бізнесу.

Асоціація франчайзингу підтримує практику публікацій Каталогу франшиз, як це робиться у всіх розвинених країнах. Самостійно та в партнерстві з колегами уже було видано одинадцять Каталогів франшиз в Україні, починаючи з 2004 року.

Каталог франшиз — ідеальне джерело інформації для тих, хто ще не визначився з бажаним форматом бізнесу. Каталог дозволяє порівняти абсолютно різні франшизи і вибрати найзручніший і вигідний варіант. Проте Covid-19 та війна суттєво обмежили нашу роботу.

Видання дванадцятого Каталогу франшиз заплановано на 2023 рік, якщо буде сприятлива атмосфера. Його фішкою стане купон зі знижкою чи інший бонус до кожної франшизи. А поки просувайте та обирайте франшизи онлайн.

А від тепер на базі Wiki Каталог франшиз стає повністю публічним, відкритим та безоплатним.

Успіхів у вашому бізнесі! Слава Україні!

Для бюрократів цієї вікі

Привіт і ласкаво просимо до Вашої нової вікі! Дякуємо за вибір Miraheze для хостингу Вашої вікі, і ми сподіваємось, що Вам сподобається наш хостинг.

Ви можете почати працювати над своєю вікі прямо зараз, коли забажаєте.

Потрібна допомога? Без проблем! Ми допоможемо Вам з Вашої вікі, якщо треба. Щоб Ви мали з чого почати, ми додали кілька посилань про роботу з MediaWiki:

Але ж, Miraheze, я все ще не розумію X!

Ну, це не проблема. Навіть якщо про щось немає пояснень у документації або у відповідях на часті запитання, ми будемо раді допомогти. Нас можна знайти тут:

Для відвідувача цієї вікі

Привіт! Стандартну Головну сторінку цієї вікі (а це і є стандартна Головна сторінка) бюрократи цієї вікі ще не замінили. Можливо, бюрократи все ще працюють над Головною сторінкою, тож, будь ласка, поверніться до цієї сторінки пізніше!